Lente nieuws 2020 Just Like Mommy'z - Coronatijden mommy & me thuis

Posted By mama Z.mei 03, 2020

Lente nieuws van Mama & Me - Coronatijden thuis en werk

Hopelijk zijn jullie nog steeds veilig en gezond na het vele samen thuis zitten in elkaars gezelschap en hebben jullie ervan genoten. Wij in ieder geval wel! Zoals de meesten denk ik wel kunnen beamen, hebben wij ontdekt dat thuisonderwijs inderdaad niet gemakkelijk is. (Ik weet niet voor wie het het moeilijkst is, voor ons of voor haar hah ha :))

Met dit blog wil ik graag iedereen een gezonde, veilige en leuke tijd thuis wensen. Ook wil ik een aantal dingen met jullie delen, namelijk:

  • Dingen die ik samen met mijn dochter doe in deze vreemde tijden
  • Over het bedrijf 'Just Like Mommy'z', en hoe het bedrijf met deze tijd omgaat
  • Wie van onze lieve clubleden de gelukkig winnaar van onze Pretty Mama & Me clubtrekking is.

Coronatijd Mommy & Me thuis

Angst of Kans?

Voor iedereen is het een vreemde periode geweest, een periode die voelde als een rare vakantie (tenminste voor mij.) Samen met mijn man besloot ik deze periode niet door angst te laten overheersen, maar deze tijd als een kans te zien om de onderlinge banden thuis te versterken en een goed voorbeeld te geven aan onze dochter. Meer mommy & me time, yay! En bovendien nieuwe gezonde gewoontes te introduceren in ons dagelijks leven.

Positieve kanten zien in zo’n rare tijden

Deze tijd is niet gemakkelijk. Met z'n allen veel tijd in hetzelfde huis doorbrengen, onze dochter entertainen, daarnaast nog wat werken en de tijd vinden om ook nog te koken, schoonmaken en de overige huishoudelijke taken. Ik denk dat velen dit zullen herkennen.

Maar naast deze negatieve dingen, zitten er ook positieve kanten aan deze rare tijd. Mijn lieve dochter wordt steeds enthousiaster over het samen koken, schoonmaken en tuinieren.

Ik heb geen groene vingers, opgegroeid in een kleine stad, gestudeerd, gewoond en gewerkt in grote steden –  meestal in het centrum, dus nu vind ik het geweldig om in een groene omgeving te wonen met een tuin  en, samen met mijn dochter, papa te helpen in de tuin. Wij – ik en zij, vinden het het leukst om bloemen te planten en kruiden te kweken (vooral als het gelukt is😊)

Dankbaar

Daarnaast laat ik haar kennis maken met yoga en zelfs basketbal! Vroeger speelde ik zelf basketbal en nadat ze haar liefde uitte voor korfbal, hoopte ik dat we op een dag samen konden basketballen. Ik had in geen jaren meer een basketbal vastgehouden en na de hernia vorig jaar, was ik enorm blij dit weer te kunnen. En het was nog vele malen leuker wanneer papa ook mee deed!

Liefde voor zorg - moeder dochter - van gogh village

We zijn dankbaar voor onze gezondheid en geluk. En ook voor alle helden in de zorg, Bedankt!

Maken er iets moois van

Omdat het weer ons goed gezind is, hebben we ook genoten van dagelijkse wandelingen in de prachtige omgeving. Ons dorp, Nuenen, ook bekend als Van Gogh village, is een erg mooi dorp! Vooral in het voorjaar met de vele bomen in bloei! De lente kriebels komen je tegemoet. (Okay, het is ook heel prachtig ook in de herfst!)

We hebben teddyberen voor de ramen geteld en gesmuld van 'one-scoop in a cup'-ijsjes. Uiteraard deden we deze leuke corona-activiteiten tijdens de schoolpauzes van het thuisonderwijs. Onze aandacht voor het thuisonderwijs, vooral voor rekenen, zal straks vast wel lonen op school.

Pretty just like mommy - prachtig dorpje


Blijf apart, maar verbonden

Onze prachtige buurt bleef ook niet stilzitten. Een paar handige moeders namen samen het initiatief om een WhatsApp-groep te starten om als buurt met elkaar verbonden te blijven.

Om de geest jong te houden, organiseerden ze zelfs een straatbingo. Wat was dat leuk! Iedereen kon in zijn eigen voortuin of deuropening genieten van een drankje en een bingo, zowel jong als oud. Daarbij zorgde onze DJ-buurman voor een muziekje. Het feit dat iedereen gemiddeld twee (door de buurt ingezamelde) prijzen won, maakte het feest compleet!

Sterkere familiebanden

We hebben ontdekt dat we veel lol kunnen hebben, ook alleen met ons drieën!

Ik maakte me een beetje zorgen over de feestdagen zoals Pasen en later Koningsdag, die we normaal gesproken met familie of vrienden zouden hebben gevierd als de corona er niet was geweest. Beide bleken echter veel leuker dan ik had verwacht.

Pasen thuis

Natuurlijk had ze graag met haar neef en nicht in de tuin van oma naar de paaseieren gezocht en haar schat verdubbeld, maar gelukkig kwam de paashaas ook in onze tuin en hij was erg gul dit jaar!

Om Pasen thuis leuker te maken voor mij, maakten zij en papa speciaal gevormde pannenkoeken voor de paasbrunch, het verrassende hoogtepunt van de ochtend, waar we dankzij het prachtige weer van genoten in onze tuin.

Fijne Konings- / Woningsdag gehad!

Ik moet zeggen dat Koningsdag thuis nog een groter succes was! Op basis van haar verzoek gingen we de uitdaging aan om een ​​paar spellen voor te bereiden. De eerste was een speurtocht!

De schat bestond uit verschillende oranje armbanden en natuurlijk een kroon! Ze moest aanwijzingen lezen en oplossen om elk stuk te vinden. (Het hielp dat haar lezen ondertussen veel is verbeterd😊)

Eerste aanwijzing / raadsel was: "Ik ben de echte koning van de dag, brul" en ze moest echt hard nadenken hah ha!!

Toen zag ze haar knuffel leeuw op het raam (ja, berenjacht idee) en rende er met een a-ha naar toe!! Je had haar gezicht moeten zien toen ze het eerste armbandje en het tweede raadsel onder de knuffel vond! Zo mooi …en ze was zo trots dat ze de oplossing gevonden had!

Ze had veel plezier, en aan het eind was de kroon het laatste stuk dat haar de koningin van de dag verklaarde. Daarna droegen we onze kronen en maakten natuurlijk veel koningin mama & me selfies!

Moeder Dochter Koninginen - Koningsdag 2020

Koningsdag spelletjes

Het tweede deel van de spellen waren leuke sportactiviteiten, klassiekers geïnterpreteerd door papa. We scoorden doelpunten, schoten manden neer, de toren van kleine bloempotten omver met een waterpistool, liepen door een moeilijk parcour met een ei op een lepel (gelukkig niet in onze mond maar handen) ... en haar favoriet ... spekhappen hah ha! Oorspronkelijk zou de winnaar mandarijnen als prijs krijgen, maar onze koningin sprak haar veto hierover uit, dus moesten we overschakelen op oranje Jumbollen!

We sloten de dag af met een mooie wandeling in de natuur (natuurlijk droegen we nog steeds de rekwisieten van onze koningsdag) gevolgd door meer lekkernijen in de tuin.

mooi dorpje

Het was een geslaagde dag. Haar woorden: “Super super super leuk!” Papa en mama happy, dus.😊

Weet je hoe we zeker weten dat het een succes was? Omdat ze de volgende dag een soortgelijke speurtocht voor ons heeft voorbereid!!

 

Back to school, yay!

Nu het duidelijk is dat ze weer naar school kan, zelfs voor een paar dagen per week, voelen we ons opgelucht en springt ze van vreugde! Hoewel ze erkent dat ze het erg naar haar zin heeft met mama en papa, mist ze haar vrienden veel, vooral de afspraakjes en het samen buitenspelen. Kun je je voorstellen dat ze zelfs aan Google heeft gevraagd om met haar te spelen? “Hey Google, wil je met mij een keer afspreken?”

Zakelijk, Coronacrisis is niet zo leuk als Coronavakantie

Zoals zoveel bedrijven moesten we ook een pauze nemen in Maart naar aanleiding van de Corona(maatregelen). Onze website is gewoon geopend maar we wachten nog op versoepelingen zodat het atelier weer kan worden geopend.

Wel kunt u gewoon een kijkje nemen op onze webshop, we hebben een cadeaubon om mooie kettingen en haaraccessoires te bestellen.

Spring Pretty’s zijn er!

Online zijn ook onze lentejurkjes te bekijken en we hopen de bestellingen voor de zomer snel weer te kunnen accepteren.

Wist je dat: Je kunt je outfits helemaal aanpassen online, we maken ze voor je naar je wensen (en op maat, zoals je het wilt). Alles handgemaakt met liefde, door moeders voor moeders.

Moeder Dochter Jurken - Lentejurken | Just Like Mommy'z

Ik voel me oprecht verdrietig over alle bruiloften en speciale feesten die moesten worden uitgesteld. Hopelijk worden ze in de zomer (of later) nog vreugdevoller gevierd

En we hopen kleine meisjes te blijven helpen zich zo speciaal te voelen bij hun mama op die speciale dagen.

Dus, als u een feest of bruiloft wilt bijwonen in de zomer en met uw dochter wilt schitteren in nieuwe twinning jurken, neem dan contact met ons op of stuur ons  een e-mail! (pretty@justlikemommyz.com)

Ontdek onze Spring Pretty's en kies je favoriete model en print!

Tip:

Join onze Pretty Mama & Me Club en krijg je onze nieuwste blogs, nieuwstjes, speciale aanbiedingen en winacties in je inbox! Bovendien, als Clublid ontvang je 10% mommy & me korting op je elke twinning set, oplopend tot wel 27% kortingen bij een VIP-clublidmaatschap! 

 

Ja, ik wil graag mijn mommy & me kortingen en een twinning set winnen!

 

Wil je ons misschien helpen?

Wil je ons steunen tijdens deze moelijke periode? Dat kan in verschillende manieren:

  • Vertel je vriendinnen over ons :)
  • Volg ons en Like/Share/Comment ons op Facebook of Instagram
  • Denk bijvoorbeeld aan een Just Like Mommy'z cadeaubon voor lieve mama’s en dochters of onze accessoires. Onze cadeaubon is volledig electronisch, zonder vervaldatum en zonder verwerkingskosten.

Pretty Mama & Me Club neemt geen pauze

En de Winnaar is….

Ondanks dat alles stilstaat, vindt onze clubtrekking nog wel plaats! Moederdag komt dichterbij, wie is deze keer de gelukkige mama die een mooie moeder dochter ketting heeft gewonnen?

Tatatattaaaaa

En de Winnaar is: Carola A. uit Hoeven, NL

Zij heeft een mooie matching ketting set gewonnen voor haar en haar dochtertje.

Gefeliciteerd lucky mama & me! Geniet ervan en alvast een heel fijne Moederdag!

Angie - Moeder Dochter Kettingen - engelen | Just Like Mommy'z

Nog geen Clublid? Meld je aan en win!

Join the Club en krijg onze nieuwste blogs en exclusieve aanbiedingen in je inbox! Als Clublid ontvang je 10% mommy & me korting op elke twinning set, oplopend tot wel 27% korting bij een VIP-clublidmaatschap

Bovendien maak je, als je lid van de Club wordt, kans op een mooie moeder dochter ketting set!

Lees meer over onze Club en alle voordelen.

 Lucky Mama & Me

We wensen jullie een geweldige Moederdag en heel veel plezier samen tot alles weer normaal wordt.

Geniet van de lente en maak een blij moment samen!

HAPPY TWINNING!

Liefs,

Mama Z.

 Ja, ik wil graag een twinning set winnen!

 

 

PS. Blijf thuis, blijf veilig!

Bekijk onze pretty en precious twinning momenten op ons Lookbook of Volg/Like ons op Instagram en Facebook. Join the Club nu en maak kans op een gratis twinning set

 

 

News

RSS
WORD LID VAN DE CLUB EN WIN EEN TWINNING SET Meld je aan voor je Mommy & Me ledenkorting, laatste nieuws & blogs. Meld je nu aan om kans te maken op een bijpassende set!
Back to top